Gjithçka po shkon mirë në dashuri, çfarë thonë yjet për ju sot

Gjithçka po shkon mirë në dashuri, çfarë thonë yjet për ju sot

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të hënën qielli është optimal për zemrat e vetmuara që mund të kenë takime të veçanta. Ndoshta do të gjeni personin që do t'jua bëjë zemrën të rrahë më shpejt, sikur të mos ketë ndodhur për një kohë të gjatë. Në punë, kohë e mirë për kontakte. Do të shihni që së shpejti do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të hënën do bëni kujdes në dashuri sepse ka shumë nervozizëm. Në punë ndiheni nën presion por pak nga pak gjërat do përmirësohen.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të hënën në dashuri duhet më shumë vëmendje, veçanërisht fjalëve. Në punë vlerësoni të mirat dhe të këqijat e mundësive të reja. Përveshni mëngët dhe do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të hënën hëna e kundërt sjell pak humor të keq, ki kujdes. Në punë, studioni dhe përgatituni, veçanërisht nëse keni një intervistë të rëndësishme për të bërë. Ndoshta do të ketë mundësi të mëdha për sukses në fusha të ndryshme të karrierës suaj. Ju takon juve t'i kapni ato.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të hënën gjithçka duket se po shkon më mirë në dashuri, ndihesh më i lehtë dhe i etur për të dashuruar dhe për t'u dashuruar. Në punë vjen mundësia për të fituar më shumë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të hënën ju jeni shumë nervoz por nuk duhet ta derdhni këtë ndjenjë në dashuri. Ka shumë stres për të përballuar në punë. Mundohuni të numëroni deri në dhjetë përpara se të hapni gojën.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të hënën në dashuri mos i nënvlerësoni takimet e reja, veçanërisht me shenjat e Luanit apo Shigjetarit. Në punë mund të pastroni rrethin tuaj të bashkëpunëtorëve. Ndoshta dikush ju ka tradhtuar ose nuk është më besnik dhe i motivuar si më parë. Më mirë të kesh pak njerëz, por të besueshëm përreth.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të hënën në dashuri ka disa pengesa të vogla për të kapërcyer dhe në punë ndjeni nevojën për një ndryshim peizazhi. Jeni të lodhur nga rutina e zakonshme dhe do të dëshironi të merrni një kënaqësi të madhe

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të hënën nëse jeni beqar, mos u mbyllni në shtëpi sepse ka shumë mundësi për të njohur njerëz të rinj. Në punë, mirë për ata që duan të bëjnë gjëra. Demonstroni talentin tuaj dhe do të shihni se edhe ata përreth jush do të duhet ta njohin atë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të hënën nëse keni disa kohë që jeni bashkë, dëshironi diçka të re. Në punë prisni disa ndryshime. Shpesh ndryshimet janë të favorshme dhe do të shihni që do të ketë mundësi të bukura për sukses në çdo fushë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të hënën nuk jeni shumë të kënaqur në dashuri, por duhet të hidhni hapin e parë drejt ndryshimit. Kënaqësitë e mëdha vijnë në punë dhe gjërat e bukra po vijnë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të hënën mirë për ata që janë në një marrëdhënie të mirë, më keq për çiftet e qëndrueshme. Duhet të gjeni sërish një pasion. Në punë, është koha për të hedhur themelet për një të ardhme më të qëndrueshme. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Vrasja e Behar Sofisë, Dëshmitë në gjykatë: U vëzhgua 6 muaj

Vrasja e Behar Sofisë, Dëshmitë në gjykatë: U vëzhgua 6 muaj