Gjobitet 5 herë, Beniada Nishani ka një lutje për Policinë Rrugore (VIDEO)

E vetëdijshme se nuk duhet të kishte parkuar aty Beniada tha “Na keni vënë një tjetër gjobë, te një vend që makina e di se nuk lejohej, por nuk jepte bezdi se aty përpara kishte makina të tjera që jepnin bezdi”.

Beniada shprehet se nuk ka të parkojë makinën pasi nuk ka garazh të lirë në pallatin e saj.

“Nuk kam garazh poshtë pallatit se të gjithë janë të shitur dhe nuk kam tu e parkoj makinën time.

Ju lutem mos më vendosni më gjoba se makina ime është e vogël dhe nuk bezdis njeri”, shprehet Beniada në videon e hedhur në Instagram.

J.GJ./SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Kërkesa e opozitës, Spiropali: Mocionet me dabet nuk mund te jenë manuale denigrimi e shpifje

Kërkesa e opozitës, Spiropali: Mocionet me dabet nuk mund te jenë manuale denigrimi e shpifje