Gjykata lë në burg bashkëpunëtorin në vrasjen e Tauland Beqirajt në Vlorë (VIDEO)

Gjykata e Vlorës ka caktuar masën e sigurisë arrest me burg për Hans Ani Jonuzi, i cili akuzohet si bashkëpunëtor për vrasjen e Taland Beqirajt.


Lajmi kryesor:

Vrasja e Tauland Beqirajt në Vlorë/ I qetë, me maskë anti-COVID, lihet në burg bashkëpunëtori i autorëve! I ndihmoi të largoheshin nga vendngjarja (VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe vaksinimi, a duhet të hiqet ora policore?×

Lajmi i fundit

John

Operacioni anti-drogë në Durrës, kush kanë 2 të rinjtë e arrestuar që 'bënë të fortin' me Policinë (EMRAT)