Goditet nga rrufeja, 55-vjeçari në Gramsh shpëton mrekullisht (VIDEO)

Dule Dollenga, një 55-vjeçar në Gramsh ka shpëtuar mrekullisht pasi u godit nga rrufeja teksa ishte duke peshkuar në ujërat e lumit Devoll.

55-vjeçari, ndihmuar nga forcat zjarrfikëse dhe banorë të zonës u transportua në Spitalin e Gramshit,ku ndodhet dhe jashtë rrezikut për jetën.

 

 

 

S.C/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Sherr mes të rinjve në Velipojë, në pranga 19-vjeçari (EMRI)

Sherr mes të rinjve në Velipojë, në pranga 19-vjeçari (EMRI)