Elbasan/ Hajdutët me 12 klasë vjedhin mjetin dhe më pas e braktisin, shpallen në kërkim

Elbasan/ Hajdutët me 12 klasë vjedhin mjetin dhe më pas e braktisin, shpallen në kërkim

Xhulio Ramollari

ELBASAN- Dy 25-vjeçar janë shpallur në kërkim pasi kanë vjedhur makinën e një personi në fshatin Bradashesh.

Mësohet se në kërkim janë shpallur Xhulio Musaj dhe Jaup Troska.

Dy të rinjtë kanë vjedhur automjetin mjetin tip Benz, me targa AA 810 LR, në pronësi Ervis Llapushi dhe më pas e kanë braktisur atë.

 

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Fredi: 08/05/2019 21:38

    Pu pu pu, na mbytën fshatarët

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

‘Ciceron’/ Aktivitetet e kulturës që mund të ndiqni sot

‘Ciceron’/ Aktivitetet e kulturës që mund të ndiqni sot