Tiranë/ Goditi me sende të forta një 36-vjeçar, shpallet në kërkim aktori i humorit

Tiranë/ Goditi me sende të forta një 36-vjeçar, shpallet në kërkim aktori i humorit

Aktori Ervin Doko

Aktori i Teatrit të Durrësit, Ervin Doko, 39 vjeç është shpallur në kërkim nga policia e Tiranës. Ai është përfshirë në një konflikt për motive të dobëta dhe ka goditur me sende të forta 36-vjeçarin e identifikuar me inicialet E. G.

Ai akuzohet për veprën penale "Plagosje e rëndë me dashje" dhe policia po punon për arrestimin e tij. Doko nuk është i panjohur për publikun shqiptar. Para disa muajsh, u shfaq si protagonist në serialin e aktorit Ermal Mamaqi, të titulluar “HOT”.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

U kapën gjatë operacionit 'Tempulli 3', Gjykata e Tiranës lë në burg të arrestuarit

U kapën gjatë operacionit 'Tempulli 3', Gjykata e Tiranës lë në burg të arrestuarit