Goditi me telefon në fytyrë Bebe Rexhën gjatë koncertit, arrestohet 27 vjeçari i dyshuar

Goditi me telefon në fytyrë Bebe Rexhën gjatë koncertit, arrestohet 27 vjeçari i dyshuar

Nicolas Malvagna nga New Jersey ishte përgjegjës për incidentin, i cili u kap në kamera nga anëtarë të tjerë të audiencës.

Një video e postuar në Twitter tregon momentin kur Bebe Rexha është goditur në fytyrë nga telefoni që i arrestuari hodhi drejt saj.

Fansat dolën menjëherë në rrjetet sociale për të shprehur tronditjen, shqetësimin dhe shqetësimin e tyre.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Incidenti në skenë, këngëtarja shqiptare Bebe Rexha qëllohet me telefon në fytyrë teksa po performonte


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?×

Lajmi i fundit

Përshkoi 260 km nga Prishtina për 111-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë, Erzen Zyberaj merr medalje nga Bashkia e Tiranës

Përshkoi 260 km nga Prishtina për 111-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë, Erzen Zyberaj merr medalje nga Bashkia e Tiranës