Hamilton pranë Scherzinger
pas humbjes së gjyshes

Hamilton pranë  Scherzinger <br />pas humbjes  së gjyshes
Këngëtarja Nicole Scherzinger është përlotur gjatë spektaklit të X-Factor për shkak të vdekjes së gjyshes së saj.

Nga performancat e konkurrentëve ajo ka dëgjuar këngë që i kanë kujtuar gjyshen.

nicole scherzinger


Më pas Scherzinger është fotografuar duke udhëtuar për në Los Anglelos, ku do të zhvillohej dhe varrimi i saj.

Përkrah Nicole ka qenë edhe partneri i saj, Lewis Hamilton, i cili nuk është ndarë asnjë çast prej saj. Në këto foto ata duken mjaft të dashuruar dhe të afërt me njëri-tjetrin.

hamilton scherzinger

Ata ishin veshur me rroba të zeza me kapele si dhe me syze të errëta duke u dukur mjaft “casual”.

(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri