Hapi llogari false në rrjetet sociale dhe postonte foto të një vajze, në hetim 26-vjeçari

Hapi llogari false në rrjetet sociale dhe postonte foto të një vajze, në hetim 26-vjeçari

Policia e Fierit ka vënë në hetim një 26-vjeçar, banues në Angli, pasi i riu kishte hapur një llogari false në rrjetet sociale, ku postonte foto të një vajze.

Report TV mëson se ai ishte njohur me vajzën në rrjetet sociale, ku edhe kanë folur për disa kohë. Më pas vajza i ka kërkuar që të mos flasin më dhe 26-vjeçari e kërcënonte duke i postuar foto në rrjetet sociale.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve Ekonomiko-Financiare të DVP Fier referuan materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin A. Gj., 26 vjeç, banues në Angli, pasi dyshohet se ka hapur një llogari false në rrjetet sociale në të cilën ka postuar foto të një 24-vjeçare”, njofton policia.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit