Heidi dhe Romeo marrin vendimin e papritur, duan të dalin nga shtëpia e Big Brother

Heidi dhe Romeo marrin vendimin e papritur, duan të dalin nga shtëpia e Big Brother

Heidi dhe Romeo

Heidi dhe Romeo në gjendje të rënduar emocionale kanë vendosur që të lënë shtëpinë e Big Brother pas situatës së krijuar në suitë.

Teksa po darkonin së bashku, Romeo i ka propozuar Heidit të lënë shtëpinë dhe kjo e fundit ka pranuar.

Më pas ata shkuan në dhomën e rrëfimit për të bërë kërkesën.

Heidi: Do me dal?

Romeo: Vallaj po.

Heidi: Dalim.

Romeo: Shkojmë në dhomë të rrëfimit e zhdukemi.

Raporti i çiftit nuk ishte dhe aq mirë përgjatë ditës së mërkurë. Vëllai i Madh kishte zgjedhur një ambient mjaft të këndshëm që ata të kalonin disa çaste romantike, mirëpo në vend që të shijonin qëndrimin së bashku, Romeo është parë disa herë të dilte nga dhoma.

 Ndërsa më pas ka qenë Heidi e mërzitur që i ka kërkuar të largohet banorit, për shkak se ai nuk kishte zgjedhur të rrinte me të, por të debatonte me Julin.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Portieri me më shumë paraqitje në Kampionatet Europianë, Manuel Neuer thyen një tjeter rekord

Portieri me më shumë paraqitje në Kampionatet Europianë, Manuel Neuer thyen një tjeter rekord