Heidi flet për diagnostikimin me tumor: ‘E kapa në kohë’

Heidi flet për diagnostikimin me tumor: ‘E kapa në kohë’

Heidi Baci

Heidi Baci ka folur se dikur ajo u diagnostikua me tumor në dorë.

“Shkova (për të bërë kontrollin) dhe doli që ishte tumor. Faktikisht, e kapa në kohë sepse dora ka shumë lidhje dhe mund të kishte kapur gjakun, nervat, çdo gjë dhe mund të degradonte situata. Kështu që, këshilla më e mirë është ta kontrollojmë veten për këto gjëra”, shprehet ajo.

Konkurrentja shtoi gjithashtu se gjyshja e saj ishte diagnostikuar me të njëjtën sëmundje dhe për pasojë kishte ndërruar jetë në moshën 57-vjeçare.

Rrëfimi i saj vjen pasi një zarf i bardhë nga produksioni, u tha banorëve të tregonin një histori personale  apo një ngjarje të një të afërmi, që ka përjetuar një sëmundje serioze.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Rinas/ tentoi të ikte drejt Italisë me pistoletë në valixhe, arrestohet 23 vjeçari nga Kosova (EMRI+FOTO)

Rinas/ tentoi të ikte drejt Italisë me pistoletë në valixhe, arrestohet 23 vjeçari nga Kosova (EMRI+FOTO)