Hëna është e favorshme në dashuri, por kini kujdes....çfarë thonë yjet për ju sot

Hëna është e favorshme në dashuri, por kini kujdes....çfarë thonë yjet për ju sot

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Hëna është e favorshme në dashuri, por kini kujdes që duke filluar nga premtja muaji shkurt do të kthehet momenti juaj i zakonshëm i pasigurisë. Sa i përket punës, ka një fund të lirë në lidhje me paratë, por njeriu mund të shpengojë veten.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të premten po vijnë ditët e rikuperimit të ndjenjave, në veçanti tre të ardhshmet. Beqarët mund të kenë një takim të veçantë. Për sa i përket punës, ata që janë të vetëpunësuar do të kërkojnë një mënyrë për të filluar nga e para, ndërsa ata që janë të punësuar mund të rishikojnë një marrëveshje të bërë kohë më parë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të premten në dashuri Hëna është ende e kundërt. Ka padurim, ju e merrni gjithçka me shumë dëshirë, asgjë serioze në asnjë rast. Sa i përket punës, mund të jetë koha për të trajtuar problemet dhe argumentet.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të premten tani duhet të zgjidhni një problem të vogël deri në fund të javës. Nuk është asgjë e re. Diskutimet me të afërmit duhet të zgjidhen duke filluar nga marsi.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Kjo e premte ju duhet shumë kujdes në dashuri, një përballje e mprehtë po vjen nga fundi i shkurtit. Në punë, jeni të zënë me gjetjen e zgjidhjeve por mundësit prap janë në të gjitha gjërat.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të premten dashuria është e mirë ndjesitë pozitive dhe Venusi i favorshëm janë me ju deri më 6 mars. Për sa i përket punës, duhet të jeni të durueshëm edhe nëse ndonjëherë ju duket shumë e vështirë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të premten përmirësim në shikim për dashurinë, gjatë fundjavës përpiquni të mos kujtoni kujtimet e vjetra. Për sa i përket punës, përfitoni nga kjo periudhë për të bërë gjëra të reja ose për të eksperimentuar me qasje të tjera. Do të shihni që gjërat do të përmirësohen. Mos i fajësoni ata që nuk mendojnë si ju.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të premten ju pret një fund muaji emocionues i cili mund të sjellë disa rrahje të zemres. Ata që i përkushtohen punës krijuese do të kenë një avantazh. Përveshni mëngët dhe do të shihni që gjithçka do të jetë mirë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të premten është një situatë e favorshme për të mos thënë aspak. Me këtë Hënë që kalon tranzit në shenjën tuaj të horoskopit priten lajme pozitive. Qiell premtues edhe në punë. Lajme të këndshme përpara. Më në fund mund të gjeni shpirtin tuaj binjak.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të premten tregohuni të qartë me partnerin tuaj, është koha e duhur për të shëruar mosmarrëveshjet, për të zgjidhur çështje të reja apo të vjetra. Edhe një detyrë pune e krijuar së fundmi mund të bëhet e rëndësishme për ju. Demonstroni vlerën tuaj.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të premten sigurisht që mund të flasim për një rikuperim të pjesshëm të ndjenjave, kushtojini vëmendje të lindurve në shenjat e Akrepit dhe Demit. Tregoni vlerën tuaj për të gjithë në frontin e punës.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të premten ekziston një Hënë e çuditshme që mund të krijojë probleme të ndryshme romantike në orët e ardhshme. Mundohuni të shmangni konfliktet në punë, zvarritni zgjedhjet tuaja dhe qëndroni duke pritur me vigjilencë. Përveshni mëngët dhe do të shihni që gjërat do të përmirësohen.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Kush e urdhëroi sulmin ndaj Izraelit?

Kush e urdhëroi sulmin ndaj Izraelit?