Himarë, biznesmeni Bollano bie nga ballkoni i katit të dytë i hotelit, dyshohet se ishte i dehur! Sillet në gjëndje të rëndë tek Trauma (VIDEO)

Himare- Biznesmeni Nikollaq Bollano është gjetur i plagosur rëndë në rrugë në orët e vona të mbrëmjes së të dielës, 2 qershor në Himarë.

51-vjeçari është gjetur pranë hotelit të tij me dëmtim të rëndë në kokë, informon gazetari i Report Tv dhe shqiptarja.com Armand Xhelili.

Dyshohet se ka rënë nga ballkoni i hotelit të tij në Himarë duke marrë dëmtime të rënda.

Report Tv dhe Shqiptarja.com sjellin pamjet e momentit, kur policia i ka shkuar në ndihmë biznesmenit 45- vjeçar.

Menjëherë i është dhënë ndihma e parë në spitalin e Himarës dhe më pas është transportuar në Tiranë.

Më datë 02.06.2024, rreth orës 23:00, në lagjen “Spille”, Himarë, shtetasi N. B., 51 vjeç, dyshohet se në efektin e alkoolit, ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës së tij. 51-vjeçari aktualisht ndodhet në spitalin e Traumës, në kujdesin e mjekëve.  

Sipas mjekut të Himarës, Bollano ka traum cerebrale dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi