Horoskopi/ Beqarët i presin surpriza, por si do të shkojë lidhja për të dashuruarit, kjo është shenja me fat për sot

DASHI

Dite e kënaqshme edhe pse ne disa momente do gjendeni përballë dyshimeve ju te dashuruarit. Çdo gjë do e sqaroni sa hap e mbyll sytë dhe do ndiheni për mrekulli ne mbrëmje. Beqaret nuk do jene ende gati për ta ndryshuar statusin e tyre dhe do preferojnë qe kohen e lire te qëndrojnë me miqtë. Ne planin financiar tregohuni sa me realiste ne mënyrë qe te mos keni probleme me pas.

DEMI

Edhe kjo dite do vazhdoje te jete e bukur dhe e begate për ju te dashuruarit. Do ja hapni zemrën partnerit, do flini edhe për disa ankesa te vjetra dhe do sqaroni gjithçka. Beqaret nuk do heqin dore kollaj nga një person dhe për këtë gjë mund te bëjnë edhe sakrifica. Buxheti do vazhdoje te mbetet i mire për aq kohe sa te bëni kujdes me çdo investim.

BINJAKET

Sot do ju ndryshoje gjithë kohës humori ju te dashuruarve dhe kjo do e beje lidhjen ne çift mjaft te paqëndrueshme. Ne momente te caktuara mund ta ngrini zërin me tepër sesa duhet dhe mund te thoni gjera te gabuara. Beqaret duhet te presin pak kohe para se te hedhin hapa me tej me personat qe do njohin sot. Sektori i financave ne tërësi do jete i favorshëm.

GAFORRJA

Plutoni do jete pozicionuar keq ne qiellin e dashurisë se çifteve gjate kësaj dite dhe mund te sjelle probleme te njëpasnjëshme. Do ketë grindje edhe për gjera elementare. Beqaret do ndihen mire edhe me statusin qe kane. Ne fakt miqtë nuk do i lënë asnjë çast vetëm dhe nuk do iu lënë hapësirë boshe qe ata te vuajnë. Duke shpenzuar me kursim do arrini ta mbani edhe situatën financiare nen kontroll.

LUANI

Jeta juaj ne çift do ketë disa tronditje te vogla gjate kësaj dite te cilat mund te zmadhohen edhe me shume nëse nuk merrni masa. Tregohuni me largpamës dhe mos mendoni vetëm për momentin. Beqaret do bien ne dashuri me një person te thjeshte, por qe i beje te ndihen si neper ëndrra me vone. Gjendja e financave ka për te qene shume here me e mire kështu qe mund te jeni te qete.

VIRGJERESHA

Do i jepni prioritet absolut jetës tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe do bëni edhe ndonjë surprize vetëm për te kaluar çaste te veçanta. Beqaret do kenë një dite shume interesante, plot aventura dhe njohje te reja. Ata do ndihen mire me ata qe do kenë pranë dhe do hedhin edhe hapa. Gjendja e financave do jete gjithë kohës e mire dhe nuk do luhatet aspak edhe pse mund te bëni disa shpenzime me tepër.

PESHORJA

Dite shume e zakonshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Gjithçka do rrjedhe natyrshëm e mund te keni edhe zënka, por edhe dashuri. Beqaret duhet te qëndrojnë larg personave qe sapo janë ndare sepse mund te vuajnë pamase. Buxheti ka për te qene delikat, prandaj çdo shpenzim i pamenduar mund t'iu kushtoje me tepër nga sa mund ta kishit imagjinuar.

AKREPI

Dite mjaft pasionante do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne shume momente do ndiheni aq mire pranë njeri-tjetrit saqë do jeni gati edhe te hidhni hapa me rëndësi. Beqaret nuk do ndihen gati për te bere ndryshime ne jetën e tyre e madje do refuzojnë edhe ftesa nga disa persona qe i njohin prej kohesh nga puna. Financat do i mbani gjithë kohës nen kontroll.

SHIGJETARI

Kjo dite do jete e mbushur me gëzim e hare për juve qe jeni ne një lidhje. Marrëdhënia do ece ashtu si keni dëshiruar gjithmonë dhe mund te merren edhe vendime te rëndësishme. Beqaret nuk do besojnë dot lehtësisht tek një person prandaj dhe nuk do hedhin hapa menjëherë sapo te marrin propozime. Buxheti për fat te mire do jete i konsoliduar dhe nuk do keni aspak vështirësi.

BRICJAPI

Sot do jeni ne humor shume te mire ju te dashuruarit dhe te gatshëm për te zgjidhur çdo problem apo mosmarrëveshje qe keni pasur se fundmi me partnerin. Mbrëmja do mbyllet ne mënyrën me te mire te mundshme. Beqaret gjithashtu do kenë fat dhe me ne fund do hedhin hapat e para drejt krijimit te një familjeje. Buxhetin do e mbani nen kontroll dhe nuk do përballeni me surpriza te këqija.

UJORI

Do e joshni gjithë kohës partnerin tuaj sot dhe do e bëni atë te ndihet i përkëdhelur. Mund te thoni edhe fjale qe kurrë me pare nuk kishit mundur t'i shprehnit. Beqaret do ndihmohen nga disa miq te afërt dhe mund te realizojnë takimet e shumëpritura. Ne planin financiar nuk priten vështirësi te mëdha, megjithatë mire është qe për çdo shpenzim te bëni llogari te detajuara.

PESHQIT

Ka rrezik qe mes jush dhe partnerit tuaj te ketë një krize gjate kësaj dite. Do jeni te dy palët me nerva kështu qe me mire te qëndroni pak kohe larg njeri-tjetrit. Beqaret duhet te bëjnë disa ndryshime ne pamje dhe ne sjellje ne mënyrë qe te joshin cilindo qe do pëlqejnë. Për menaxhimin e financave rekomandohet sa me shume maturi e kujdes. Vetëm kështu nuk do keni probleme.

  • Sondazhi i ditës:

    E premtja dhe e hëna pushim, a jeni dakord me propozimin e Beqajt?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Vatra të reja me COVID në Kukës, sot 8 raste të reja, qytetarët nuk respektojnë masat