Humb kontrollin e biçikletës, humb jetën 56-vjeçari në Elbasan! Përfundoi në kanal

ELBASAN- Një ngjarje e rëndë ku ka humbur jetën një 56-vjeçar , pasi ra në një kanal teksa po drejtonte biçikletën ka ndodhur në Elbasan.

Viktima është identifikuar si Xh.Q, ndërsa shkaku i aksidentit fatal mendohet të ishin frenat, të cilat kishin humbur funksionin.

Vendi i ngjarje kur edhe humbi jetën 56-vjeçar është mbuluar në gjak.

Policia po heton ngjarjen.

J.GJ./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës