Humbi jetën nga zjarri në fshatin Asim Zenel, ja kush është viktima

Viktima Andrea Haxhiaj

1628006252_Sequence03.00083710.Still021.jpg

'Repor Tv' ka siguruar foton e 64-vjeçarit Andrea Haxhiaj, i cili humbi jetën pasditen e sotme në fshatin Asim Zenel të Gjirokastrës, si pasojë e zjarreve që kanë 'pushtuar' zonën. Nuk dihet ende se në çfarë rrethanash Haxhiaj humbi jetën, ndërsa e plagosur rëndë ka mbetur edhe bashkëshortja e tij.


Lajmi kryesor:

Zjarret në Gjirokastër, një i vdekur e një i plagosur! Asfiksohet ushtari i FA, jashtë rrezikut! Situata drejt normalizimit, flakët largohen nga banesat!Evakuohen banorët e 3 fshatrave


J.SH./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?×

Lajmi i fundit

John

Ish-nënkryetari i FRPD: Basha ka në plan të krijojë partinë 'Republika e Re', pas shkarkimit! E vetmja rrugë shpëtimi për të, bashkëqeverisja me Ramën