Humbi kontrollin dhe makina u përfshi nga flakët, në hetim 36-vjeçari në Belsh! Gruaja dhe 2 fëmijët u plagosën

Humbi kontrollin dhe makina u përfshi nga flakët, në hetim 36-vjeçari në Belsh! Gruaja dhe 2 fëmijët u plagosën

Pamje nga makina në flakë

Një 36-vjeçar është vënë në hetim nga policia rrugore në Elbasan, pasi humbi kontrollin e makinës dhe përfundoi jashtë rruge, e cila më pas shpërtheu në flakë, ndërsa mbetën të plagosur gruaja e tij dhe 2 fëmijët.

E.M banues në Berat, u procedua penalisht, ndërsa të plagosur mbetën bashkëshortja e tij dhe 2 fëmijët e tyre.

Nëna me dy vajzat binjake shpëtoi mrekullisht pas aksidentit që ndodhi pasditen e së dielës fshatin Dragot në aksin Belsh-Kuçovë.

Qytetarë të tjerë të rastit kanë ndaluar duke bërë mrekulli. Ata vrapuan dhe nxorën në kohë nënën me fëmijët përpara se makina e tyre të përpihet nga flakët.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Deti i Kuq/ Grupi Houthis sulmojnë një anije amerikane

Deti i Kuq/ Grupi Houthis sulmojnë një anije amerikane