Humbi kontrollin e makinës dhe doli nga rruga, plagoset shoferi i ‘Benzit’ dhe 2 pasagjerë në Krujë

Foto ilustruese

KRUJË- Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Krastë të Krujës, ku kanë mbetur të plagosur 3 persona.

Ngjarja ndodhi për shkak se shoferi K.D 20 vjeç njeri prej të plagosurve, humbi kontrollin e automjetit tip “Benz” dhe doli nga rruga, duke dëmtuar edhe dy pasagjerët të cilët po udhëtonin me atë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Gjermani, një qeveri e re e gatshme për ndryshime! Më shumë vëmendje konkrete për Ballkanin