Humbi kontrollin e makinës, ndërron jetë 30-vjeçarja në Tiranë

Një aksident i rëndë që fatkeqësisht ka kushtuar jetë ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën dytësore Durrës-Tiranë.

Personi që ka ndërruar jetë është një 30-vjeçare me inicialet E.D. Sipas policisë drejtuesja e mjetit fillimisht ka humbur kontrollin, më pas ka dalë nga rrugë dhe më tej nga aksidenti ka ndërruar jetë.

Policia është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se pandemia COVID-19 ka ndikuar në rritjen e çmimeve nëpër zonat turistike në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Eugert Lazaj vrau veten! Flasin prindërit: U fiksua gjatë karantinës, thyente telefona, kërkoi grila të ngurta se thoshte ka njerëz jashtë shtëpisë!