Humbi kontrollin e motomjetit, ndërron jetë 35- vjeçari në Vlorë

Humbi kontrollin e motomjetit, ndërron jetë 35- vjeçari në Vlorë

Një 35- vjeçar ka humbur jetën në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme në Vlorë, pasi ka humbur kontrollin e motomjetit me të cilin udhëtonte.

Njoftimi i Policisë:

Rreth orës 03:15, në fshatin Babicë e Madhe, shtetasi F. R., 35 vjeç, duke drejtuar motomjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motomjetit, ku si pasojë është rrëzuar dhe ka humbur jetën në vendngjarje. Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

 

 

 

 

 

S.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale në SHBA, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Maliq, fermerët në protestë për prodhimet e pashitura, bllokojnë rrugën me zetora! Policia i gjobit me 1 milionë lekë të vjetra

Maliq, fermerët në protestë për prodhimet e pashitura, bllokojnë rrugën me zetora! Policia i gjobit me 1 milionë lekë të vjetra