POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Hygerta Sako bëhet nostalgjike, kujton ditën kur u martua me ish-bashkëshortin (Foto)

Moderatorja Hygerta Sako dhe ish-bashkëshorti Artur Aligjoni

Hygerta Sako është një nga moderatoret më të ndjekura shqiptare. Ajo bëhet herë pas here pjesë e mediave rozë, përsa i përket jetës së saj personale. Ditën e sotme Sako është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur nuse. Me flokë të kuqe dhe me onde, Hygerta ngjan mjaft e qeshur dhe simpatike.

Foto e publikuar nga Hygerta Sako

Moderatorja e postoi këtë foto me një kërkesë të një ndjekësi i cili donte ta shikonte me fustan të bardhë, por sigurisht që mendja e saj ka shkuar pas në kohë, në ditën kur u martua me njeriun që sot është e divorcuar. Sako u martua me Artur Aligjonin në vitin 2006 dhe u divorcuan në vitin 2012. Nga martesa e tyre lindi Ana e cila sot jeton me moderatoren.

fl.mi.
Komento

Komente

  • [email protected],com: 11/09/2018 00:03

    po turri gjithe jete me prostituta eshte mare si ne france dhe ne itali keshtu i berri leke ky.

    Përgjigju
  • rroku: 10/09/2018 16:26

    Ska problem, ke kohe qe te martohesh dhe nja 3 apo 4 here...

    Përgjigju