I bëri surprizën mahnitëse në qiell, gruaja nga Kina shpenzoi 16 mijë dollarë për 10-vjetorin e qenushit të saj

I bëri surprizën mahnitëse në qiell, gruaja nga Kina shpenzoi 16 mijë dollarë për 10-vjetorin e qenushit të saj

Qeni i gruas nga Kina

KINA- Të gjithë për ditëlindje kërkojmë dhe mundohemi të bëjmë surpriza të veçanta, por një grua nga Kina e ka tepruar, duke i krijuar qenushit të saj për 10-vjetorin e tij, një dhuratë që kushtoi 16 mijë dollarë.

Gruaja mori 520 drone fluturuese për të krijuar në qiell imazhin e një qeni që del nga një kuti me mesazhin “Gëzuar 10 vjetorin e lindjes të Doudou”.

Pamje spektakolare e dritave dedikuar qenushit, u konsideruar në shkelje nga autoritetet, kjo sepse “fluturuan” në zonën e ndalimit mes ndërtesave shumëkatëshe aty pranë.

Një zyrtar tha se njerëzit duhet të kërkojnë miratimin e policisë përpara se të mobilizojnë fluturimin e dronëve në zonat e banuara.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

Kiara disa muajshe shtatzënë, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

Kiara disa muajshe shtatzënë, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…