I biri inskenoi vdekjen e tij, babai i Davide Pecorelli pasi mëson pas 9 muajsh se ai është gjallë: Do ta përqafoj dhe pastaj do t'i tërheq veshët

1610965591_1610964270pecorelli3.jpg

9 muaj pa e parë të birin dhe me dhimbjen se mund të mos e takonte me kurrë, babai i Davide Pecorelli ka folur i emocionuar pasi lajmit se ai ishte gjallë. "Do ta përqafoj, por pastaj do t'i tërheq veshët", ka thënë ai. 86-vjeçari Renato Pecorelli thotë se gjithnjë shpresonte se i biri mund të ishte gjallë, ndërsa lajmin e mirë ja dhe ish-bashkëshortja e Davide.  

"Unë po shpresoja që ai të ishte gjallë, edhe pse kishte kaluar një kohë e gjatë. Ajo menjëherë më tha se kishte folur me Davide -in tim dhe se ai ishte mirë, tani mezi po pres ta shoh përsëri, kështu ai do të më thotë çfarë ndodhi në ato anë. Unë do ta përqafoj fort, por pastaj do t'i tërheq veshët", ka thënë ai.


Lajmi kryesor:

Prej 9 muajsh dyshohej se u dogj në makinën e tij në Pukë, gjendet gjallë biznesmeni italian që ngriti në këmbë autoritetet e dy vendeve! U largua ilegalisht nga Hani i Hotit


J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?×

Lajmi i fundit

John

Vaksina e gripit dhe ajo e COVID mund të bëhen në një kohë, mjekja: Grupet e riskut duhet ta kryejnë vaksinën e gripit