I bukur ky qiell për ndjenjat...mësoni horoskopin për ditën e sotme

I bukur ky qiell për ndjenjat...mësoni horoskopin për ditën e sotme

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Është një mes gushti që flet për dashurinë! Nëse kohët e fundit keni takuar një person të mirë, përfitoni nga kjo ditë e hënë për të organizuar diçka të këndshme së bashku.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

I bukur ky qiell për çiftet që duan njëri-tjetrin, nuk e përjashtoj ardhjen e një ngjarjeje të lumtur. Moment pozitiv edhe në punë, lajme të mira janë rrugë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Jeni plot energji dhe keni vërtet ndjenjën se jeni në gjendje t’i ngjiteni dhe malit më këmbë! Jeni i sigurt që të tjerët janë gati t’ju ndjekin?

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

I bukur ky qiell për ndjenjat, dita e hënë ju fton të hapni zemrën ndaj njohurive të reja dhe, siç thonë ata, nga ajo që vjen.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Yje interesante për dashurinë, nëse e keni synuar një person, mos e lini të ikin. Mund të përjetoni emocione të forta!

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Yjësi intriguese për zemrat e vetmuara! Përfitoni nga kjo ditë e hënë për të zgjeruar miqësitë tuaja, mund të befasoheni këndshëm.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Yjësi e rëndësishme për ata që janë në çift prej kohësh! Ndjeni kërkesën e legalizimit të lidhjes për të ndërtuar një të ardhme së bashku me partnerin/en.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Këtë të hënë mund të jeni pak nervozë, yjet ju ftojnë të tregoheni të kujdesshëm. Rikuperim nga orët e mbrëmjes e në vazhdim.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Qiell interesant për zemrat e vetmuara, tregoni anën tuaj më të mirë dhe do të jeni vërtet të parezistueshëm.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Këto yje janë të renditura bukur për dashurinë, butësia e ripërtërirë e sjelljes tuaj ju lejon t’i shikoni gjërat me optimizëm dhe pa shumë vramendje.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Yjësia është e rëndësishme nëse doni të filloni të vendosni tullat e një projekti që do të zhvillohet nga vjeshta. Por gjithsesi, kushtojini vëmendje shpenzimeve.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Kohët e fundit keni qenë mjaft nervozë, ndiheni sikur askush nuk po ju kupton dhe ndjeni sikur nuk mund të jepni më të mirën. Këtë të hënë përpiquni të relaksoheni duke lënë mënjanë mosmarrëveshjet.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vendimin e Partisë Socialiste evropiane për të përjashtuar Ilir Metën nga Kongresi pas aleancës me Berishën?×

Lajmi i fundit

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore