I dënuar me 4.8 vite burg, arrestohet 24-vjeçari në Fushë-Krujë

I dënuar me 4.8 vite burg, arrestohet 24-vjeçari në Fushë-Krujë

Foto ilustruese

Fushë - Krujë/ Një person është vënë në pranga pasi ishte shpallur në kërkim kombëtar dhe ishte i dënuar me 4 vite e 8 muaj burg për veprën penale" Prodhimi dhe shitja e narkotikëve".

I arrestuari është M.S., 24 vjeç, banues në Fushë - Krujë. Për kapjen e tij është dashur bashkëpunimi i Specialistëve për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë dhe Shërbimeve të Stacionit të Policisë Fushë - Krujë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: PS po kandidon drejtore që duhet të jenë në SPAK! Balla: Akuzat e tij dhe Berishës, alibi për humbjen

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: PS po kandidon drejtore që duhet të jenë në SPAK! Balla: Akuzat e tij dhe Berishës, alibi për humbjen