I dënuar me burg për trafikim droge, arrestohet në Shkodër i riu i shpallur në kërkim

SHKODËR-Një 32-vjeçar është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim për trafikim të lëndëve narkotike. Leonard Ndoja, 32 vjeç, banues në lagjen “Partizani” në Shkodër, është arrestuar mbrëmjen e djeshme pasi policia zbuloi vendndodhjen e tij

32-vjeçari ishte dënuar në mungesë nga gjykata e Shkodrës më 20.12.2020,  me “Arrest në burg” për veprën penale “Kultivimi i bimëve narkotike”.

Materialet iu referuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, për veprime të mëtejshme.

I.K./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Modric dhe Benzema i japin Realit trofenë e parë sezonal