I dhanë licencë kabllore Çapjave, zbulohen emrat e gazetarëve të arrestuar


Report Tv mëson se një nga gazetarët e arrestuar është Suela Musta, aktualisht anëtare e AMA-s (Autoriteti i Medieve Audiovizive). Sipas akuza Suela Musta ka ndikuar në dhënien e licencës kabllore fisit Çapja në Elbasan.


Lajmi kryesor:

Elbasan/ Përgjimet për vrasjet zbulojnë korrupsionin në AMA, arrestohen Çapja dhe 2 gazetarë në Tiranë /EMRAT


d.ba.//Shqiptarja.com