I doli video duke blerë vota, Etion Joka i LSI: Është montazh! Do ta ndjek në mënyrë ligjore

1619175274_etioni.jpg

Ai shkruan se gjithçka është e sajuar dhe e montuar. Joka shkruan se do të ndjekë çështjen ne mënyrë ligjore.

"Fundi i montazheve ka qenë i turpshëm ashtu siç do jetë dhe fundi i Rilindjes në 25 Prill. Çështjen e këtij montazhi do ta ndjek edhe në rrugë ligjore pas 25 Prillit. Deri në 25 prill përpara të bëjmë çdo gjë për fitoren e madhe", shkruan ai, i cili nuk e sqaron se pse nuk e bën sot kallëzimin por do t'i duhet të presë pas 25 prillit. 


Lajmi kryesor:

VIDEO: Ja si kandidati i LSI blen vota në Tiranë: Mos e ngri zërin se kemi kontrolle! Ti merr lekët, më jep votën


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kë mendoni se do të favorizojë votimi i emigrantëve në zgjedhjet e ardhshme?×

Lajmi i fundit

John

Trishtim për tifozët holandezë, ja si e përjetuan humbjen në rrugët e Tiranës