POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

I harruar në një cep rruge në Elbasan, policia dhe banorët shpëtojnë të pastrehin (VIDEO)

ELBASAN- Një 70 vjeçar i pastrehë në qytetin e Elbasanit është shpëtuar nga Policia e Shtetit dhe disa banorë.

Report Tv mëson se mbrëmjen e sotme, Osman Çelës është parë në një cep të një rrugeje në Elbasan, i ulur sipër disa kartonave.

Banorët dhe policia po përpiqen që ta strehojnë Osman Çelën në një shkollë të qytetit të Elbasanit, ku edhe do të kalojë ditët e ftohta të dimrit.

a.k./ke.mu.
Komento