I morën 10 mijë euro dhe stoli prej ari, këngëtares së njohur nga Kosova i hynë hajdutë në shtëpi! Në 2016 i dogjën makinën

 I morën 10 mijë euro dhe stoli prej ari, këngëtares së njohur nga Kosova i hynë hajdutë në shtëpi! Në 2016 i dogjën makinën

Foto ilustruese

Shtëpia e këngëtares së njohurit në Kosovë, Adelian Berisha është vjedhur.

Sipas njoftimit të policisë janë vjedhur 10 mijë euro dhe stoli prej ari, vlera e të cilave nuk dihet ende.

 “Rr. Shaip Kamberi, Prishtinë 27.12.2021-19:00. Viktima femër kosovare ka raportuar se persona të panjohur me force kane depërtuar në shtëpinë e saj nga e cila kanë vjedhur para të gatshme dhe disa stoli ari.

Ngjarja ka ndodhur pas mesnatës, rreth orës 01:30, në rrugën “Shaip Kamberi” të kryeqytetit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Kujtojmë se në vitin 2016, këngëtares i është djegur makina, ku një person kishte thyer xhamin me gurë dhe i kishte hedhur benzinë.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria