I moshuari në Fier gjendet vetëm në lagjen ‘1 maj’! Nuk mban mend emrin dhe adresën e banesës

I moshuari në Fier gjendet vetëm në lagjen ‘1 maj’! Nuk mban mend emrin dhe adresën e banesës

I moshuari në Fier

Një i moshuar është gjetur i vetëm në lagjen “1 maji” në Fier. I moshuari rreth 80 vjeçar është shprehur për efektivët se nuk e mban mend emrin e tij dhe as adresën e banimit.

I moshuari është rreth 165 cm i gjatë dhe mban të veshura, një xhiboks blu dhe pantallona ngjyrë kafe.

Familjarët ose të njohurit e këtij shtetasi, mund të paraqiten në ambientet e Komisariatit të Policisë Fier ose të telefonojnë në numrat 112 / 0694110223

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Në luftë me flakët që prej orëve të para të mëngjesit, shuhet përfundimisht zjarri në Malin e Gjerë

Në luftë me flakët që prej orëve të para të mëngjesit, shuhet përfundimisht zjarri në Malin e Gjerë