I përplasi makinën një natë më parë 39-vjeçarit, sot i shkoi me kallash në shtëpi dhe e kërcënoi, arrestohet 36-vjeçari në Paskuqan

I përplasi makinën një natë më parë 39-vjeçarit, sot i shkoi me kallash në shtëpi dhe e kërcënoi, arrestohet 36-vjeçari në Paskuqan

Arma që iu gjet 36-vjeçarit

Një 36-vjeçar ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Paskuqan, pasi akuzohet se ka kanosur me armë zjarri një 39-vjeçar. Sipas policisë, 36-vjeçari me inicialet Sh. K. mbrëmjen e djeshme i ka dëmtuar mjetin 39-vjeçarit me inicialet M. D dhe më pas sot e ka kanosur me kallashnikov, që e kishte pa leje.

Nuk dihet marrëdhënia që kishim dy personat me njëri-tjetrin dhe as nëse ngjarja ndodhi për shkak të konflikteve të mëparshme nga një sherr i momentit.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

Nënshkruhet kontrata me kompaninë serbe për shpërndarjen e energjisë elektrike në veri të Kosovës

Nënshkruhet kontrata me kompaninë serbe për shpërndarjen e energjisë elektrike në veri të Kosovës