I qëlluar me mjet prerës dhe shenja dhune, gjendet i pajetë 91-vjeçari në Vlorë

I qëlluar me mjet prerës dhe shenja dhune, gjendet i pajetë 91-vjeçari në Vlorë

Një 91-vjeçar është gjetur i pajetë ditën e sotme në lagjen '4 Heronjte' në qytetin e Vlorës.

Nuk dihet ende zyrtarisht shkaqet e vdekjes së 91-vjeçarit Seri Petanaj, i cili jetonte i vetëm në banesë, por në trupin e tij janë konstatuar dëmtime. Burime të 'Report TV' bëjnë me dije se ai është goditur me mjet prerës, ndërkohë që ka dhe shenja dhune.

Për zbardhjen e plotë të ngjarjes është ngritur një grup hetimor.

Ne.k.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Kaosi me sistemet e IT në botë/ Ekspertja në 'Studio Live': Nuk kemi të bëjmë me sulm kibernetik! Kompania 'Crowd Strike' po bën një update

Kaosi me sistemet e IT në botë/ Ekspertja në 'Studio Live': Nuk kemi të bëjmë me sulm kibernetik! Kompania 'Crowd Strike' po bën një update