I shkëputet kavoja, trageti ‘Adria Ferries’ anulon lundrimin Bari-Durrës

I shkëputet kavoja, trageti ‘Adria Ferries’ anulon lundrimin Bari-Durrës

Trageti Adria Ferries

DURRËS- Një nga tragetet ‘Adria Ferries’ ka anuluar lundrimin. Trageti "AF FRANCESCA" ka anuluar lundrimet e planifikuara për ditën e sotme nga Bari-Durrës(13:00) dhe Durrësi-Bari (ora 23:00) për shkak të avarisë që ka pësuar në Portin e Barit.

Kompania njofton pasagjerët se do kenë të drejtën e rimbursimit të plotë të biletës ose do mund ta zëvendësojnë atë me një nga tragetet e tjera Adria Ferries që është në linjë ditën e sotme.

Bëhet me dije se anulimi i lundrimit është bërë për shkak se mëngjesin e sotëm në Portin e Barit tragetit i është shkëputur njëra nga kavot e derës kryesore.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Elsa Lila përfundon rrugëtimin e saj në 'Ferma Vip'! Çiljeta Me kë do rri unë, lereni edhe pak ditë

Elsa Lila përfundon rrugëtimin e saj në 'Ferma Vip'! Çiljeta Me kë do rri unë, lereni edhe pak ditë