I vodhi me dhunë varësen e floririt një gruaje në Tiranë, arrestohet 32-vjeçari! I dënuar dhe më parë për të njëjtin krim

TIRANË- Një 32-vjeçar me iniciale M.K., ka rënë në pranga pasi i ka vjedhur me dhunë varësen e floriri një gruaje ditën e djeshme në afërsi të terminalit të autobusëve.  

Nuk është hera e parë që 32-vjeçari kryente një vjedhje të tillë , pasi dhe më herët ai ka qenë i dënuar për të njëjtën veprimtari kriminale.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S.C/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Skënderbeu 'prek' Superligën, Apolonia humbet pas tre ndeshjeve! 5 gola në Korçë

Skënderbeu 'prek' Superligën, Apolonia humbet pas tre ndeshjeve! 5 gola në Korçë