Ibrahimovic dhe shakaja në Sanremo për presidentin e Italisë: Sa gola ka shënuar?

Ibrahimovic dhe shakaja në Sanremo për presidentin e Italisë: Sa gola ka shënuar?

Amadeus dhe Zlatan Ibrahimovic

ITALI - Zlatan Ibrahimovic ishte i ftuari surprizë në mbrëmjen e parë të Festivalit të Sanremos 2024. Pas një shkëmbimi argëtues batutash me prezantuesin Amadeus, ish-futbollisti donte të ulej aty ku ishte ulur presidenti i Republikës së Italisë Sergio Mattarella një vit më parë.

"Por atje është ulur vetëm ai", kundërshtoi Amadeus. “Pse sa gola shënoi?”, tha Ibra me shaka dhe më pas u ul në rreshtin e parë: "Por nëse të shoh të lodhur do të telefonoj zëvendësuesin, ka një varg prezantuesish këtu”, tha sërish suedezi.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

'Paris 2024'/ Hap dyert Fshati Olimpik, të parët mbërrijnë gjermanët! Pas eventit shtëpitë do dhurohen për 6 mijë familje

'Paris 2024'/ Hap dyert Fshati Olimpik, të parët mbërrijnë gjermanët! Pas eventit shtëpitë do dhurohen për 6 mijë familje