Identifikohet vajza që u mbyt në Holtë, shpëtohet vëllai dhe miku i familjes


Identifikohet vajza që u mbyt pasditen e sotme te kanioni i Holtës. Ajo është Desantila Sallaku 24-vjeçe nga Lushnja. Ndërkohë që vëllai i saj dhe miku i familjes 50-vjeç janë shpëtuar. 33 persona të ndarë në dy grupe kishin shkuar në kanionin e Holtës me guidë.


Lajmi kryesor:

105 turistë brenda në kanionin e Holtës, vërshimi i ujit rrëmbeu familjen nga Lushnja, mbytet vajza, shpëtohen katër fëmijë (VIDEO-Ekskluzive)


d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e përballon ekonomia shqiptare një karantinë të dytë?×

Lajmi i fundit

John

Sot shi, por mësoni se si do të jetë moti për ditën e nesërme