VIDEO/ Ikin dritat në stadiumin ‘Niko Dovana’, ndërpritet ndeshja Erzeni-Laçi

LAÇ- Ndeshja mes Erzenit dhe Laçit të luajtur në stadiumin e Durrësit në “Niko Dovana” ëhstë ndërprerë në minutën e 75. Kjo ka ardhur si pasojë e fikjes së dritave.

Në vide duket momenti kur është shkëputur energjia elektrike, teksa tifozët kanë fishkëllyer.

Kjo ndjeshje luhet për javës së pestë të “Abissnet Superiore”, me të dyja skuadrat që kërkojnë fitoren.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)