POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Iku vapa! Bëni gati çadrat, njihuni me suprizat e motit për ditët në vijim

Foto ilustruese

Ndryshime të motit, pritet të sjellë reshje shiu gjatë fundjavës. Temperaturat do të ndryshojnë mesditën e të shtunës me një rënie të lehtë, ndërkohë që të dielën do të ketë një rënie të theksuar të temperaturave në vlerat 15-18 gradë Celsius.

Sipas Weather.com, dita e hënë do të shoqërohet me reshje shiu në të gjithë territorin e vendit tonë, ndërkohë që temperaturat do të jenë tipike të stinës së vjeshtës dhe do të variojnë nga 8 gradë në vlerën minimale dhe 22 vlera maksimale.

Parashikimi i motit sipas Weather.com

Komento