Infektohet me COVID trajneri i Flamurtarit

Dritan Resuli

COVID ka prekur skuadrën e Flamurtarit të Vlorës.

Pozitiv me COVID ka rezultuar trajneri i skuadrës bregdetare, Dritan Resuli.

Pasi është infektuar ai është karantinuar në shtëpi.

Ndërkaq kujtojmë se këtë të shtunë, Flamurtari do të kërkojë fitoren e parë këtë sezon, në ndeshjen ndaj Tomorit të Beratit, por trajneri nuk do ta drejtojë ekipin.

Be.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A ju duken të drejta kritikat e kryeministrit Rama ndaj BE për vaksinën?

Komento

Komente

 • Lime spiuni: 05/12/2020 13:21

  O Idriz ki e katandise Flamurarin me trajner papokun me mire vi kunatin piranec dhe e ujdis ai pastaj

  Përgjigju
 • Geni: 04/12/2020 15:49

  O medja hajde ta shikoni gomarin tim se eshte infektuar me covid dhe publikojeni se eshte lajm serioz,opo kujti i plasi trapi se eshte infektuar trajneri i flamurtarit jeni ne vete ju medja apo nuk jeni oh medet medjat shwiptare

  Përgjigju
 • PapokëriMUTËRI: 04/12/2020 15:26

  O Flamurtari ku u katandis të të drejtoj Tan Papoku hahahaha hajde robt Papokërive që nga infermier bëhet trajner i Flamurtarit vetëm në Shqipëri mund të ndodhte kjo punë.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Pollo te ‘5 Pyetjet’: Kritikat e Ramës ndaj BE për vaksinën të rrezikshme për vendin! Roli si ndërmjetës mes Greqisë e Turqisë, propagandë (VIDEO)