Interesante kjo fundjavë për dashurinë...horoskopi për ditën e sotme

Interesante kjo fundjavë për dashurinë...horoskopi për ditën e sotme

Horoskopi

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Në dashuri mund të bëni një njohje të mirë, por kjo nuk do të ndodhë nëse do të qëndroni të mbyllur në shtëpi. Nga ana tjetër në punë mundohuni të mos ushqeni polemika të panevojshme me eprorët.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Në dashuri situata astrologjike është mjaft intriguese, mund ta gjeni veten duke zgjedhur mes dy personave. Në punë, marrëveshje të reja janë të mundshme.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Ky qiell është i bukur për ndjenjat, një miqësi mund të rezultojë në diçka më shumë. Në punë, nga ana tjetër, nuk fshihet asnjë lajm i ri brenda muajve të ardhshëm.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Në dashuri mund të ndiheni paksa të shkëputur nga partneri, nëse diçka nuk shkon, më mirë flisni për këtë menjëherë. Edhe në punë ka pak tension, fërkime të mundshme me shefat dhe eprorë të tjerë poshtë tyre.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Në dashuri me një person të shenjës së Peshqve, mund të krijohet një afinitet i veçantë, edhe nëse ndonjëherë keni vështirësi ta kuptoni. Në punë, shumë shpejt do të vijnë kënaqësitë e merituara.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Në dashuri mund të krijoni vërtet diçka të rëndësishme nëse keni në krah personin e duhur. Lajme të mira në punë, idetë tuaja do të rezultojnë të suksesshme.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Në dashuri, nëse keni një lidhje që vazhdon prej disa kohësh, mund të mendoni edhe ta zyrtarizoni. Në punë, megjithatë, ju dëshironi të sfidoni veten dhe të provoni vlerën tuaj.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Interesante kjo fundjavë për dashurinë, favorizohen njohjet dhe lidhjet e reja. Në punë, nuk përjashtohet që disa projekte të jenë objekt i vonesave apo zvarritjeve.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Në dashuri, favorizohen çiftet që e duan njëri-tjetrin dhe që dëshirojnë të planifikojnë diçka të bukur për të ardhmen. Në punë, nga ana tjetër, diçka po lëviz, diçka e re po shfaqet në horizont.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Në dashuri, nëse keni një marrëdhënie të qëndrueshme do të dëshironi t’i jepni vitalitet jetës në çift. Në punë, frytet e angazhimit tuaj nuk do të vonojnë të vijnë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Në dashuri mund të bëni një njohje të mirë këto ditë, mos kini frikë ta lini veten të shkojë pas një ere të re. Në punë, nga ana tjetër, përpiquni të mendojeni mirë përpara se të ekspozoheni për diçka që keni në kokë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Në dashuri mund të gjeni vërtet një shpirt binjak, sepse kjo është një periudhë e mirë për zemrat e vetmuara. Në punë, ka pak pasiguri, por së shpejti të gjitha nyjet do të zgjidhen.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Lezhë/ Largimi i pushuesve nga plazhi shkakton trafik kilometrik, ja akset më të bllokuara (FOTO)

Lezhë/ Largimi i pushuesve nga plazhi shkakton trafik kilometrik, ja akset më të bllokuara (FOTO)