Irina dhe Bradley u ndanë për shkak të një gruaje, por nuk ishte Lady Gaga

Së fundmi ka dalë në dritë arsyeja se pse i dhanë fund lidhjes së tyre supermodelja Irina Shayk dhe aktori Bradley Cooper.

Sipas medias sëhuaj në letrat e divorcit shkruhet se arsyeja e divorcit  ishtë nëna e aktorit, Gloria Cooper.  Irina nuk ndjehej shumë rehat në shtëpinë e tyre në Los Angeles, pasi nëna e aktorit jetonte me ta, duke shkaktuar tension mes çiftit.

Thuhet se Bradley ka pohuar: Irina nuk më la për Lady Gagën, u ndamë për shkak të nënës time, kur më duhej të zgjidhja mes gruas dhe nënës, zgjidhja ishte shumë e lehtë për t’u bërë.

Me sa duket Irian u gjend sërish në të njëjtën situatë , me atë të ish partnerit të saj Cristiano Ronaldo, ku shkak për ndarjen u bë nëna e tij, Dolores Aveiro.

A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    100 vjet parlamentarizëm, a jeni të kënaqur me nivelin e deputetëve aktual të Kuvendit?

Komento