Irina Shayk: “Nuk pëlqehesha nga djemtë”

Irina Shayk: “Nuk pëlqehesha nga djemtë”
Ndonëse sot është një nga femrat më të bukura në botë Irina Shayk rrëfen se nuk ka qenë gjithnjë kaq e dashur nga meshkujt.

“Kur isha në shkollë asnjë nga djemtë nuk shprehnin interesim për mua, atyre nuk u pëlqeja. Madje, bënin shaka me mua kjo sepse kisha lëkurë të trupit tejet të errët ,” – është shprehur Shayk për mediat e huaja.

Irina është gjithashtu e dashura e një prej futbollistëve më në zë të momentit, Christiano Ronaldo si dhe një nga modelet më të sukseshme dhe të kërkuara të momentit.

(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Bie muri mbrojtës krah rrugës kryesore në zonën e Ujit të Ftohtë

Bie muri mbrojtës krah rrugës kryesore në zonën e Ujit të Ftohtë