'Ishalla e mbarojmë shpejt këtë punë se nuk presin çunat', zbardhen bisedat mes Nuredin Dumanit dhe vrasësit me pagesë për ekzekutimin e vëllezërve Haxhia

Në dosjen e siguruar nga Report Tv flitet edhe për një drekë mes porositësit Nuredin Dumani, Besian Xhixha vrasësi me pagesë dhe Klevis Alla, i penduar i drejtësisë. Nga sa mësohet, Besiani ka deklaruar se "ishalla i ikën shpejt COVID-i Verit", (i referohet Enver Divës). Gjatë drekës, Nuredin Dumani ka deklaruar "ishalla e mbarojmë shpejt këtë punë se nuk presin çunat", pa përmendur se cilët çuna. 


Lajmi kryesor:

672 telefonata për ekzekutimin e vëllezërve Haxhia në Durrës, Report Tv zbardh dosjen e plotë! Vrasësi me pagesë: Krimi bëhet, vendi ishte i mirë! GJKKO i lë në burg


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Në 29 korrik nisin aplikimet për në universitete, drejtori i RASH, Xhelaj: Maturantët, 6 ditë afat për të zgjedhur degën e preferuar