Ish-ambientet e hipotekës së Durrësit përfshihen nga flakët, raportohen dëme materiale

Ish-ambientet e zyrave të hipotekës në Durrës janë përfshirë nga flakët gjatë pasdites së sotme.

Për ngjarjen, kanë ndërhyrë forcat zjarrfikëse që bënë të mundur shuarjen e flakëve.

Fatmirësisht nuk raportohet të ketë dëme të tjera përveç atyre materiale, ndërsa brenda ambienteve nuk ka pasur dokumente.

B.V/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Liverpool dhe Roma tri pikë me vuajtje në transfertë, Panathinaikos befason Villarrealin në Europa League (Rezultatet)

GOLAT/ Liverpool dhe Roma tri pikë me vuajtje në transfertë, Panathinaikos befason Villarrealin në Europa League (Rezultatet)