'Ishin fjalë shpresëdhënëse'/ Djali i Remzi Hoxhës: Çfarë i tha vjehrri i Sali Berishës nënës time, rreth 1 vit nga zhdukja e babait

Në studion e emisionit 'Repolitix' djali i Remzi Hoxhës, Ardian Hoxha ka rrëfyer takimin e nënës së tij me vjehrrin e Sali Berishës që i dha shpresë që babai i tij ishte gjallë.

"Nëna ime përmes disa miqve, pa i lajmëruar që është gruaja e Remzi Hoxhës, shkojnë te shtëpia e vjehrrit të Sali Berishës dhe pasi prezantohet i thotë "Remziu është mirë, fëmijët le të vazhdojnë shkollën". Kjo ka ndodhur në vitin e parë. Kjo ishte një garanci që ai ishte gjallë, ishin fjalë shumë shpresdhënëse se sot Berisha flet shumë lehtë, por ai nuk e di se çfarë dhimbje kemi. më vjen keq që ne si familjarë na duhet të bëjmë gjurmime, policinë, prokurorisë që t'i tregojmë botës ngjarjen. Ne po kërkojmë eshtrat dhe duke qenë se të gjitha pushtet u ndërruan, u bën vetting dhe ne akoma nuk kemi marrë përgjigje, kemi humbur shpresat dhe turp i qoftë Shqipërisë, Enver Dobianin dhe Xhevat Hanën, këto u treguar burra dhe treguan se në Shqipëri e kanë notën zero", tha Hoxha në Report Tv.


Lajmi kryesor:

'Zhdukja e Shekullit'/ Djali i Remzi Hoxhës në 'Repolitix': Berisha urdhëroi rrëmbimin e babait tim! Kishte frikë mos i zbulonte takimin me Millosheviç dhe Arkanin! Edhe sot ka lidhje me serbët


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjaten pa afat masat anti-COVID dhe kufizimi i lëvizjes nga ora 22:00 deri ne 06:00, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

John

Mitsotakis akuzohet për thyerjen e rregullave Covid-19, kapet pa maskë e pa distancim social