Ishin live në emision, prezantuesit mbetën të habitur nga shfaqja e një burri lakuriq pas skenës (Video)

Nëse ndonjëherë keni menduar se media është e mërzitshme, një skenë me të cilën janë përballur prezantuesit e emisionit të mëngjesit Craig Melvin, Savannah Guthrie, dhe Hoda Kobt  e tregon të kundërtën.

Prezantuesit e NBC Today janë detyruar të ndërpresin transmetimin pasi një njeri i zhveshur u shfaq duke vrapuar në sfond. 

Transmetimi kaloi direkt në reklama por të tre drejtuesit e emisionit mbeten të habitur. E një gjë e tillë nuk kishte si mos të shkaktonte të qeshura dhe pamjet të bëheshin virale brenda pak minutash.

.

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Banka Botërore: Rimëkëmbje e fortë, ekonomia e Shqipërisë po rritet më shumë seç pritej! Do të ulet varfëria! Mundësi të ndërtojë model më të qëndrueshëm rritjeje