‘Ishin nisur’ drejt Shqipërisë, bllokohen në Portin e Brindisit 70 mijë euro të padeklaruara

Paratë e sekuestruara

ITALI- 70 mijë euro të padeklaruar të cilat “ishin nisur” për në Shqipëri janë zbuluar në portin e Brindisit.

Mediat vendase bëjnë me dije se paratë u gjetën nga personeli i Agjencisë Doganore dhe Guardia di Finanza të cilat ishin fshehur poshtë shkallëve hyrëse në autobus.

Nga sa mësohet, autobus po niset për në Durrës, e ndërsa është ndaluar edhe shoferi, identiteti i të cilit nuk dihet ende. 

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të frekuentojnë auditorët duke rrezikuar shëndetin e të tjerëve?

Komento

Komente

 • emigranti: 14/10/2021 20:49

  Duam emrin ...

  Përgjigju
  • Vlora: 18/10/2021 15:34

   mase sja ke dhene ketij ahahaha

  • refugjati: 14/10/2021 21:43

   po mbiemrin e do×

Lajmi i fundit

John

Skoci/ 16- vjeçari akuzohet për goditje me thikë në stacionin hekurudhor ndaj një të mituri 14- vjeçar