Digjen dy furgonë në Elbasan, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme

ELBASAN- Dy furgonë janë djegur në Elbasan, të cilët kanë qenë të parkuara në rrugë, në lagjen "Emin Matraxhiu".

Report Tv mëson se furgonët janë në pronësi të Tom Kaliajt dhe dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

Sipas burimeve, dy furgonët e parkuar prek kohësh ishin nxjerrë në shitje.

M.Q./E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

O’Brien nesër në Beograd për takime me krerët e Serbisë

O’Brien nesër në Beograd për takime me krerët e Serbisë