Ishin të parkuara, përfshihen nga flakët dy makina në Elbasan (VIDEO)

Dy makina janë përfshirë nga flakët në Elbasan, rreth orës 04:00 të mëngjesit në lagjen ‘5 Maji’.

Sipas policisë ka rënë zjarr  në automjetet  tip "Benz" në pronësi të shtetasit M.K. banues në Elbasan dhe dyshohet se është i qëllimshëm

Po ashtu nga flakët është përfshirë edhe një mjet tjetër tip "Benz" në pronësi të shtetasit N.D., banues në Elbasan, të cilët ishin të parkuar.

Si pasojë e zjarrit, automjetet janë djegur pjesërisht.

‘Më datë 29.09.2021, rreth orës 04:40, në lagjen "5 Maji", Elbasan ka rënë zjarr  në automjetet  tip "Benz" në pronësi të shtetasit M.K. banues në Elbasan , dhe  tip "Benz" në pronësi të shtetasit N.D., banues në Elbasan, të cilët ishin të parkuar. Si pasojë e zjarrit, automjetet janë djegur pjesërisht. Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin  e shkakut të rënies së zjarrit.’- njofton policia.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vetingu i politikanëve nga SPAK, mendoni se Basha po sfidon Berishën me këtë propozim?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rritet borxhi publik me 477 mln € krahasuar me 2020, Ministria e Financave: Arriti në 10.6 mld €